Жителям Тростянця радять оформити картку мешканця ОТГ

0

З 1 вересня цього року в соціальних автобусах, що здійснюють громадські перевезення по території Тростянецької громади, а також в приміському залізничному транспорті запроваджено автоматизовану систему обліку пасажирів за допомогою “Карти мешканця Тростянецької міської ОТГ”. Про це повідомляють у міськраді. 

Жителям Тростянця радять оформити картку мешканця ОТГ

Протягом місяця, з 1-го по 30 вересня, зафіксовано 4993 функціональні операції за допомогою пільгових карток, які здійснили громадяни в соціальних автобусах, 166 – на залізничній станції “Смородине”.

У Тростянецькій міськраді нагадують, що одним із головних призначень “Карти мешканця Тростянецької міської ОТГ” є реєстрація пільговиків громади в місцевому автотранспорті. У соціальних автобусах встановлено зчитувач, до якого пасажири прикладають картку з чіпом, де зберігаються персональні дані користувача.

Якщо ви є пенсіонером за віком, або ви/ваша дитина отримуєте пенсію у зв’язку з інвалідністю, прийдіть у робочий день до Тростянецької міської ради з паспортом, ідентифікаційним кодом, пенсійним посвідченням та оформіть “Картку мешканця Тростянецької міської ОТГ”, – закликають у міській раді.

Окрім гарантованого безкоштовного проїзду пільговиків Тростянецької міської ОТГ, карта тростянчанина сприяє їх чіткому обліку та оптимізації витрат бюджетних коштів, що виділяються на соціальні цілі.

Коментувати

24 травня 2019
23 травня 2019
22 травня 2019