Жителям Тростянця радять оформити картку мешканця ОТГ

0

З 1 вересня цього року в соціальних автобусах, що здійснюють громадські перевезення по території Тростянецької громади, а також в приміському залізничному транспорті запроваджено автоматизовану систему обліку пасажирів за допомогою “Карти мешканця Тростянецької міської ОТГ”. Про це повідомляють у міськраді. 

Жителям Тростянця радять оформити картку мешканця ОТГ

Протягом місяця, з 1-го по 30 вересня, зафіксовано 4993 функціональні операції за допомогою пільгових карток, які здійснили громадяни в соціальних автобусах, 166 – на залізничній станції “Смородине”.

У Тростянецькій міськраді нагадують, що одним із головних призначень “Карти мешканця Тростянецької міської ОТГ” є реєстрація пільговиків громади в місцевому автотранспорті. У соціальних автобусах встановлено зчитувач, до якого пасажири прикладають картку з чіпом, де зберігаються персональні дані користувача.

Якщо ви є пенсіонером за віком, або ви/ваша дитина отримуєте пенсію у зв’язку з інвалідністю, прийдіть у робочий день до Тростянецької міської ради з паспортом, ідентифікаційним кодом, пенсійним посвідченням та оформіть “Картку мешканця Тростянецької міської ОТГ”, – закликають у міській раді.

Окрім гарантованого безкоштовного проїзду пільговиків Тростянецької міської ОТГ, карта тростянчанина сприяє їх чіткому обліку та оптимізації витрат бюджетних коштів, що виділяються на соціальні цілі.

Коментувати

07 грудня 2018