ЗНО на Сумщині: у першому тестуванні з математики взяли участь понад 4 тисячі абітурієнтів

0

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з математики в Сумській області функціонувало 24 пункти на базі закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти в Глухові, Охтирці, Конотопі, Ромнах, Шостці та Сумах. Участь у тестуванні взяли 4 279 людей.

ЗНО на Сумщині: у першому тестуванні з математики взяли участь понад 4 тисячі абітурієнтів

За інформацією обласного Департаменту освіти і науки, на всіх пунктах чергували медичні працівники, працівники національної поліції. На пунктах тестування забезпечили заходи щодо дотримання протиепідемічного режиму. Усім учасникам ЗНО виміряли температуру.

Не допущених до участі у ЗНО через підвищену температуру (37,2о ) не було. Надзвичайних ситуацій, порушень громадського порядку на пунктах тестування не виявлено. Апеляції на умови проведення ЗНО не надійшли.

Організовано підвезення до пунктів проведення ЗНО шкільними автобусами, найманим транспортом 1 003 учнів закладів загальної середньої освіти, 1 065 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 36 студентів закладів фахової перед вищої освіти.

Не допущено до ЗНО двоє людей, через відсутність документа, що посвідчує особу (СумДУ, корпус 1). Видалено з пункту тестування через наявність мобільного телефону одну людину.

Коментувати
12 серпня 2020
11 серпня 2020
10 серпня 2020
07 серпня 2020
06 серпня 2020