ULEAD Сумський регіональний офіс
47 записи

Новослобідська тергромада працює над проєктами щодо розвитку свого туристичного потенціалу

0

Новослобідська територіальна громада разом з командою ULEAD Сумський регіональний офіс готує проєктну заявку на конкурс оголошений Українським культурним фондом. 

Новослобідська тергромада працює над проєктами щодо розвитку свого туристичного потенціалу

З цією метою 11 січня була проведена чергова онлайн-зустріч з фахівцями тергромади.

Як зазначив експерт з проєктного менеджменту Григорій Перерва, який безпосередньо працює з громадою над підготовкою документів, на сьогодні це чи не єдина в Україні громада, на території якої компактно проживає етнос горюнів, збережено їхній побут і мову, існує музей.
Різнопланові об’єкти, пов’язані з унікальною культурою горюнів, розкидані по всій території громади і не мають єдиного представлення для туристів. А попит на відповідну інформацію є: до музею щоденно приїздять нові відвідувачі, котрі прагнуть ознайомитися з рідкою субкультурою Слобожанщини. Оскільки УКФ підтримує розвиток культурного і історичного туризму, то для проєкту було обрано саме цю тематику і він має шанси виявитися цікавим не лише для цієї поважної інституції, але й для інших інвесторів: перспектив тут є багато, – зазначає Григорий Перерва

На сьогодні документи ще допрацьовуються. Також дуже важливо, що готовність підтримати проєкт і долучитися до його реалізації вже висловили обласна влада, місцеві підприємці та активісти. Розраховуємо, що вже до кінця січня проєкт буде завершено і подано на конкурсний відбір. Його подальшу долю вирішуватиме УКФ. Але, у будь-якому разі, це цінний досвід», – зазначає керівниця ULEAD Сумський регіональний офіс Марина Лобова.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті Українського культурного фонду.

Коментувати
27 червня 2022
26 червня 2022
22 червня 2022
21 червня 2022
20 червня 2022
18 червня 2022
17 червня 2022
16 червня 2022
15 червня 2022