Андрій Букін
45 записи

Поліомієліт: відповідальність батьків

0

Починаючи від 6 жовтня Україну знову почали асоціювати з такими країнами, як Афганістан, Пакистан і Нігерія. На Рівненщині зареєстрували спалах поліомієліту.

Поліомієліт: відповідальність батьків

Цивілізовані країни вже давно побороли цей вірус, шляхом вакцинації дітей!
Поліомієліт – це гостре інфекційне захворювання. Поліовірус поширюється від людини до людини через фекалії та слину, найчастіше – через брудні руки, заражену їжу та воду. Вірус вражає нервову систему, як результаті у людина розвивається параліч та атрофія м’язів.
Найстрашніше, те що лікування від цієї хвороби просто НЕ ІСНУЄ. Від неї можна захиститися лише за допомогою вакцинації.
У той час, коли кожна область країни забезпечена достатньою кількістю вакцин – у нас виникають спалахи цього наднебезпечного захворювання. У чому ж причина? А причина каліцтва дитини лежить у халатному ставленні її батьків. Останні свідомо відмовилися від вакцинації за релігійними переконаннями. Вони скалічили дитину страшним вірусом, тому що їм в церкві (чи куди вони ходять) там щось, чи хтось так сказав.
На мою думку, в країні має бути введена кримінальна відповідальність за подібні вчинки батьків. Бо саме на них лежить вина за скалічену долю дитини. Невинне дитя стало жертвою тупих, релігійно спаплюжених батьків, які не усвідомлюють в якому сторіччі вони живуть. Як вони тепер прийдуть в церкву і що скаже той або ті, хто надоумили їх не робити вакцинацію дитині? Вини скажуть, що це кара Божа? Чи вони будуть розповідати про родове прокляття, чи про те, що вони не достатньо молилися?
Вся ця дичина має закінчитися, бо саме через таких людей ми втрачаємо колективний імунітет, бо саме через таких людей, що купляють довідки в садочок – масово хворіють дітлахи.
На мою думку, має бути кримінальне переслідування всіх тих, хто під час пандемії дозволяє собі ставити під сумніви ефективність вакцин і розносить неправдиву, антинаукову інформацію щодо вакцин. Важаю, має бути закріплено на законодавчому рівні норма, що дозволяє звільняти людей з займаних посад, якщо останні не вакцинувалися від COVID-19. Особливо це стосується самих же лікарів.
Не вакцинувався за пів року – «Давай досвіданіє»
Порадив пацієнту не робити вакцину – «Давай досвіданіє»
До того часу, поки суспільство буде керуватися маніпулятивними картинками, недовіряючи медичним протоколам – до того часу у нас будуть спалахи подібних випадкі, які призводитимуть до каліцтва невинних дітей і смерті оточуючих.
Батьки мають понести відповідальність за свій вчинок. Держава має зробити все, щоб ця кара була показовою і публічною.
Діти – це відповідальність.
А каліцтво дитини – це злочин.

P.S. cutt.ly/2ENApV2 це відео про цю хворобу. Не полінуйтесь і подивіться від чого захищають вакцини.

Коментувати
07 грудня 2022
06 грудня 2022