Андрій Букін
45 записи

Про події в Україні та суд у справі п’ятого президента

0

Події в країні стрімко набирають обертів. Нічого дивного в цьому не має, так як це звичайненький реванш проросійських сил, які мають своїх людей у різних політичних групах. На фоні світових подій та протистояння відвертих лівих, які скинули свої маски боротьби за права людини, внутрішні конфлікти в країні стають ще більш небезпечними.

Про події в Україні та суд у справі п’ятого президента

Ми можемо спостерігати безпідставне утримання патріотів в застінках по справі Шеремета, які вже сьомий місяць обмежені у волі, без доказів та обґрунтування. Ми спостерігаємо судилище над Стерненком, який в третьому нападі на себе, захищаючись убив нападника. Українська Феміда кваліфікує це діяння, як умисне вбивство. Та ще з півсотні маловідомих справ, які тихенько проходять по всій країні. Це все підігрівається інформаційними помийками промосковських засобів масової інформації, роздмухуючи полум’я ненависті.

Але сьогодні відбудеться подія, яка докорінно змінить хід історії нашої країни і судочинства, зокрема. Сьогодні буде прийнято рішення про домашній арешт 5-го президента України. До сьогоднішнього дня, в країні діяло неписане правило недоторканості правителів, яких політичних поглядів вони не були. Жоден з попередніх правителів не був підданий суду, хоча там по кожному можна було знайти з десяток кримінальних справ. Це не погано і не добре, це просто такий стан речей. Нинішня влада просто не усвідомлює, що вона відкриває скриню Пандори. Якщо промосковські сили не встановлять тут диктатуру і не повернуться до досвіду ГУЛАГу, то ми після кожної зміни президента будемо спостерігати страту попереднього. Переслідування не тільки самого правителя, а ще й політичного оточення. Кожні наступні вибори будуть все більш жорстокими та безжальними. Бо питання буде стояти життя і смерті, заробітку чи жебракування. На кону буде стояти все: гроші, вплив, свобода…

Ми живемо в чудесний період. Але щоб побудувати українську Україну, треба за неї боротися. Але в нас є шанс на нормальну країну, і він на багато більший, а ніш в Європі чи в США, зберегти старий консервативний устрій.

Але в найближчий час треба пожертвувати П… п’ятим президентом

P.S. Пам’ятаємо про війну з московитами. Сьогодні один загиблий та двоє поранених

Коментувати
07 грудня 2022
06 грудня 2022