Боянова Ксенія
2 записи

Спецялинка: як у Сумах навколо новорічного деревця зустрілись політика, гроші та поліція

0

Свята в Сумах часто супроводжуються і трагедіями, і мелодрамами, і злочинами. Але інколи все це і навіть більше, дивовижним чином переплітається в одній історії


За місяць до нового року в Сумах поряд зі сквером Катерини Зеленко збудували ще один сквер. Точніше, виклали тротуарною плиткою доріжки та встановили по центру основу для новорічної ялинки. Зелені насадження у сквері мають з’явитись колись у майбутньому. На сквер з бюджету міста витратили 300 тис. грн. Його почали будувати з ініціативи депутата міської ради Володимира Шилова. За словами депутата, його по облаштування скверу попросили сумчани.

Фото tribuna.sumy

Фото tribuna.sumy

На початку грудня у новому сквері з’явилась ялинка, на котру невдовзі напали зловмисники. За словами депутата Шилова, на ялинці невідомі порвали святкову гірлянду.

Після цього інциденту біля ялинки з’явились наряди патрульної поліції. Охороняли цілодобово, хоч, на ялинці не лишилось цінних прикрас. Очевидно, не всі сумчани зрозуміли таку старанність поліції.

” З ялинки украли іграшки. Це погано. Але у нас багато чого багато де крадуть, і всюди патрулі не виставляють. Чому ж тут він з’явився? Чи не тому, що керівник патрульної поліції мешкає поряд? Крім того, що охороняти голе дерево, прикручене до основи, нерозумно, поліцейських реально шкода. По 12 годин навколо цієї ялинки ходять: і під снігом, і під дощем”, – написав Віктор Михайлов 28 грудня у групі “Патрульна поліція м. Суми” у facebook.

У прес-службі патрульної поліції запевнили, що наряду спеціально для ялинки не виставляли. Просто один з піших патрулів отримав завдання звертати увагу на ялинку, рухаючись по маршруту. Квадрат патрулювання цього наряду, як пояснили, немаленький, охоплює низку вулиць.

Фтото tribuna.sumy

Фтото tribuna.sumy

Того ж дня близько обіду на ялинці з’явились нові прикраси. Наряд поліції знаходився поблизу скверу під час цих робіт та близько години після їх завершення. Бути у сквері весь день, щоб перевірити роботу поліції, журналісти Трибуни, на жаль, не могли. Лишається сподіватись, що патруль справді приділяє таку ж увагу всім скверам.

Ялинку урочисто відкрили 29 грудня: для дітей влаштували свято з подарунками.

Фото tribuna.sumy

Фото tribuna.sumy

Володимир Шилов розповів, що подарунки дітям та прикраси для ялинки вони з депутатом Віталієм Жиленко придбали за власні кошти. І охороняти ялинку після інциденту з гірляндою він попросив особисто.

На відкритті крім названих депутатів були міський голова Олександр Лисенко та керівник Управління патрульної поліції в м. Суми Олексій Калюжний.

Фото tribuna.sumy

Фото tribuna.sumy

Чи то ялинка втомилась від уваги можновладців та поліції, чи невідомі зловмисники знову її атакували….. Але після відкриття вона геть перекосилась, і в новорічну ніч здавалось, що деревце от-от упаде.

Фото зі сторінки Євгена Кудлая у facebook

Фото зі сторінки Євгена Кудлая у facebook

Коментувати
29 квітня 2020
28 квітня 2020
27 квітня 2020
24 квітня 2020
23 квітня 2020