ULEAD Сумський регіональний офіс
55 записи

Тростянецька громада розробила інвестиційний паспорт і сайт для допомоги місцевому й зовнішньому бізнесу

0

Інвестиційний паспорт і сайт розробили в рамках проєкту “Hromada4Business. Інновації та процвітання”, який реалізовується у межах конкурсу проєктів від Програми U-LEAD «Громада, дружня до бізнесу».

Тростянецька громада розробила інвестиційний паспорт і сайт для допомоги місцевому й зовнішньому бізнесу

Саме над розвитком бізнес спільноти в громаді, залученням інвестицій і створенням умов для інвестування будемо більш активно працювати в 2022 році. І презентація сторінки, де є й інвестиційний паспорт громади, й багато іншої інформації, є першим вагомим кроком у цьому напрямку, – повідомив на своїй сторінці в Facebook Юрій Бова, голова Тростянецької міської громади.

За словами керівниці Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області Марини Лобової, метою зазначеного конкурсу є розвиток сприятливого бізнес-середовища, налагодження ефективного діалогу з бізнесом та підтримка відповідального підприємництва в громадах в умовах протидії наслідкам пандемії COVID-19 в Україні.

В умовах пандемії та карантинних заходів, інвестори, особливо іноземні, обмежені у можливості відвідувати громади та фактично можуть отримувати інформацію та оцінювати умови для інвестування лише у режимі онлайн. Ускладнена також й можливість проведення регулярних діалогових зустрічей між бізнесом та владою, звужено інформаційний простір для підтримки-бізнесу. Тож мета, проєкту Тростянецької громади – впровадити актуальну ініціативу щодо цифровізації інвестиційно-бізнесового середовища, – розповіла Марина Лобова.

Нагадаємо, проєктні заявки на конкурс мали можливість подавати лише ті громади, очільники яких успішно пройшли унікальну навчальну програму від U-LEAD «Кроки для керівників». Всього по Україні підтримку отримали 10 територіальних громад, серед яких Тростянецька.

Коментувати
05 жовтня 2022
04 жовтня 2022
03 жовтня 2022
30 вересня 2022
29 вересня 2022
28 вересня 2022
27 вересня 2022
26 вересня 2022
23 вересня 2022
22 вересня 2022
21 вересня 2022
20 вересня 2022