ULEAD Сумський регіональний офіс
46 записи

Тростянецька громада розробила інвестиційний паспорт і сайт для допомоги місцевому й зовнішньому бізнесу

0

Інвестиційний паспорт і сайт розробили в рамках проєкту “Hromada4Business. Інновації та процвітання”, який реалізовується у межах конкурсу проєктів від Програми U-LEAD «Громада, дружня до бізнесу».

Тростянецька громада розробила інвестиційний паспорт і сайт для допомоги місцевому й зовнішньому бізнесу

Саме над розвитком бізнес спільноти в громаді, залученням інвестицій і створенням умов для інвестування будемо більш активно працювати в 2022 році. І презентація сторінки, де є й інвестиційний паспорт громади, й багато іншої інформації, є першим вагомим кроком у цьому напрямку, – повідомив на своїй сторінці в Facebook Юрій Бова, голова Тростянецької міської громади.

За словами керівниці Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області Марини Лобової, метою зазначеного конкурсу є розвиток сприятливого бізнес-середовища, налагодження ефективного діалогу з бізнесом та підтримка відповідального підприємництва в громадах в умовах протидії наслідкам пандемії COVID-19 в Україні.

В умовах пандемії та карантинних заходів, інвестори, особливо іноземні, обмежені у можливості відвідувати громади та фактично можуть отримувати інформацію та оцінювати умови для інвестування лише у режимі онлайн. Ускладнена також й можливість проведення регулярних діалогових зустрічей між бізнесом та владою, звужено інформаційний простір для підтримки-бізнесу. Тож мета, проєкту Тростянецької громади – впровадити актуальну ініціативу щодо цифровізації інвестиційно-бізнесового середовища, – розповіла Марина Лобова.

Нагадаємо, проєктні заявки на конкурс мали можливість подавати лише ті громади, очільники яких успішно пройшли унікальну навчальну програму від U-LEAD «Кроки для керівників». Всього по Україні підтримку отримали 10 територіальних громад, серед яких Тростянецька.

Коментувати
17 травня 2022
16 травня 2022
15 травня 2022
13 травня 2022
12 травня 2022
11 травня 2022
10 травня 2022