ULEAD Сумський регіональний офіс
47 записи

Тростянецька міська територіальна громада перемогла у конкурсі проєктів «Волонтерство в громаді»

0

Тростянецька громада перемогла у  фінальному етапі всеукраїнського конкурсу «Волонтерство в громаді», організованого Програмою «U-LEAD з Європою». Про це повідомляє Сумський регіональний офіс Програми.

Тростянецька міська територіальна громада перемогла у конкурсі проєктів «Волонтерство в громаді»

Громада представила на конкурс проєкт: «Розвиток та запровадження інструментів з підготовки волонтерів в напрямку забезпеченнямедичної (в тому числі паліативної) допомоги в Тростянецькій громаді».

Ми вітаємо прагнення територіальних громад залучати  додаткові кошти, особливо за таким важливим зараз напрямком. Приємно, що серед 17 переможців по Україні є і громада з Сумської області – Тростянецька. Її представники доклали чимало зусиль для підготовки якісного проекту, тож тепер будемо спільно працювати над його реалізацією, – зазначила Марина Лобова, керівниця Сумського регіонального офісу.

Метою конкурсу був розвиток культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив у територіальних громадах для подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19.

Цим конкурсом Програма U-LEAD прагне об’єднати зусилля активних мешканців та місцевого самоврядування для поліпшення якості життя в громадах та сприянню їх сталому розвитку.

Конкурс проєктів було оголошено наприкінці 2020 року, відбір тривав у два етапи і завершився на початку березня. Всього у різних областях України перемогу отримали 17 проєктів, які впроваджуватимуться в територіальних громадах України у співпраці органів місцевого самоврядування з неприбутковими організаціями, які і стануть виконавцями проєктів.

Ініціювати та подавати проєкти могли сільські, селищні та міські ради громад з населенням до 50 000 осіб у співпраці з неприбутковими організаціями (громадськими об’єднаннями, благодійними організаціями, комунальними закладами/установами).

Зі списком відібраних проєктів можна ознайомитися за посиланням. 

Довідково

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Коментувати
27 червня 2022
26 червня 2022
22 червня 2022
21 червня 2022
20 червня 2022
18 червня 2022
17 червня 2022
16 червня 2022
15 червня 2022