ULEAD Сумський регіональний офіс
33 записи

Тростянецька міська територіальна громада перемогла у конкурсі проєктів «Волонтерство в громаді»

0

Тростянецька громада перемогла у  фінальному етапі всеукраїнського конкурсу «Волонтерство в громаді», організованого Програмою «U-LEAD з Європою». Про це повідомляє Сумський регіональний офіс Програми.

Тростянецька міська територіальна громада перемогла у конкурсі проєктів «Волонтерство в громаді»

Громада представила на конкурс проєкт: «Розвиток та запровадження інструментів з підготовки волонтерів в напрямку забезпеченнямедичної (в тому числі паліативної) допомоги в Тростянецькій громаді».

Ми вітаємо прагнення територіальних громад залучати  додаткові кошти, особливо за таким важливим зараз напрямком. Приємно, що серед 17 переможців по Україні є і громада з Сумської області – Тростянецька. Її представники доклали чимало зусиль для підготовки якісного проекту, тож тепер будемо спільно працювати над його реалізацією, – зазначила Марина Лобова, керівниця Сумського регіонального офісу.

Метою конкурсу був розвиток культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив у територіальних громадах для подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19.

Цим конкурсом Програма U-LEAD прагне об’єднати зусилля активних мешканців та місцевого самоврядування для поліпшення якості життя в громадах та сприянню їх сталому розвитку.

Конкурс проєктів було оголошено наприкінці 2020 року, відбір тривав у два етапи і завершився на початку березня. Всього у різних областях України перемогу отримали 17 проєктів, які впроваджуватимуться в територіальних громадах України у співпраці органів місцевого самоврядування з неприбутковими організаціями, які і стануть виконавцями проєктів.

Ініціювати та подавати проєкти могли сільські, селищні та міські ради громад з населенням до 50 000 осіб у співпраці з неприбутковими організаціями (громадськими об’єднаннями, благодійними організаціями, комунальними закладами/установами).

Зі списком відібраних проєктів можна ознайомитися за посиланням. 

Довідково

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Коментувати
17 червня 2021
16 червня 2021
15 червня 2021
14 червня 2021
11 червня 2021
10 червня 2021