Боянова Ксенія
2 записи

Учасникам бойових дій автоцивілка не потрібна

0

До редакції “Трибуни” звернувся учасник АТО з проханням розповісти, чи повинні учасники бойових дій оформляти поліс загальнообов’язкового страхування на своє авто.

Відповідно до ст. 13 Закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” учасники бойових дій, які особисто керують належними їм транспортними засобами, звільняються від обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності на території України.

Це правило розповсюджується також на осіб, що керують автомобілем, належним людині з інвалідністю 1 групи, у присутності власника.

Відшкодування збитків від дорожньо-транспортної пригоди, винуватцями якої є зазначені особи, проводить Моторне транспортне страхове бюро України у порядку.

У прес-служби патрульної поліції в Сумській області підтвердили, що водій – учасник бойових дій не зобов’язаний мати поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Замість поліса поліцейським достатньо пред’явити посвідчення учасника бойових дій.

Коментувати
30 квітня 2020
29 квітня 2020
28 квітня 2020
27 квітня 2020
24 квітня 2020
23 квітня 2020