Андрій Букін
45 записи

Вибори 2020: Як ми втрачаємо третину країни

0

Місцеві вибори відбулися, саме час сказати пару слів про результати народного волевиявлення.

Крім того, що люди до сьогодні не усвідомили наслідків децентралізації, вони ще й не усвідомили те, що все залежить від них самих. Про це свідчить, як низька явка виборців, так і результати самого голосування.

Як і слід було очікувати, з величезним відривом лідирують теперішні очільники міст. І це зрозуміло, бо сотні мільйонів гривень наших податків лишаються на розвиток громад – від того люди думають, що голова молодець. Насправді, від голови багато чого залежить, але те, що грошей у громадах лишається більше – це наслідок проведеної реформи децентралізації.

На карті москва може малювати червоним маркером ті регіони, де очікують на прихід рузького миру. І тут мова йде як про східні регіони, так і про південні. Харків, Маріуполь, Миколаїв, Одесса завели в міські ради відвертих сепаратистів. Це родючий грунт для подальшого розвитку конфлікту. За пару років у цих містах, а, відповідно, і регіонах ми будемо спостерігати гострі фази боротьби за «рузький язик» та спроби федералізації.

Якщо буде фаза загострення конфлікту на Донбасі, саме ці ради будуть в авангарді п’ятих колон захищати «мирних шахтарів, що купили зброю у воєнторзі».

Саме час починати писати нову книгу, як ми втрачали третину України. Бо ці вибори довели, що її починаємо втрачати. Фактично перша глава цієї книги вже написана, за результатами голосування «мудрого народу».

Як же так вийшло, що ми на шостому році війни завели до представницьких органів влади відвертих сепаратистів з поглядами «рузького миру»?

Факторів дуже багато, але найголовніший – це інформаційна війна, яку програє наша країна. Люди зомбовані, а, відповідно, і результат. Це схоже на фільм жахів, якщо вдуматися, що Маріуполь проголосував за тих, хто привів війну у це місто, або Слов’янськ який проголосував за штепу, що стояла поряд з гіркіним. Виникає питання, невже ви не наїлися війни? Невже ви хочете долі Донецька та Горлівки?

Але маємо те, що маємо. Зе команда поховала себе, а відповідно і президента. Від сьогоднішнього дня всілякі перефарбовані регіонали будуть робити все неможливе, щоб на весну запустити перевибори до парламенту. Тим самим остаточно (офіційно) «каструвати» і до того керованого президента. Фактично їм лишається один крок до завершення свого реваншу.

І тут виникає ряд запитань до націонал демократів. Якщо не буде широкої коаліції на парламентських виборах, ми дійсно можемо втратити третину областей країни. А військовий конфлікт розгориться з новою силою. Але чи вистачить мудрості у парламентських партій об’єднатися заради перемоги – це величезне питання.

Отже, підбиваючи підсумки місцевих перегонів, без оголошення остаточних результатів, слід зазначити: «Москві набагато дешевше обдурювати українців через політичні проєкти, а ніж вести відкриту війну. Доведено місцевими виборами 2020».

Бережіть себе, вдягайте маску, мийте руки, чистіть зброю.

Попереду новий віток боротьби.

Коментувати
07 грудня 2022
06 грудня 2022