Андрій Букін
45 записи

“Єдиним виходом з політичної кризи для парвоцентриських організацій є створення широкої коаліції”

0

За останній рік ми спостерігаємо велике об’єднання промосковських холуїв в одну політичну силу. Медведчук вдало організовує не тільки свою коаліційну партію, а й підтримує партнерів, накштал шаріїв і прихильників «рузького миру» з числа монобільшості. У ситуації, коли суспільство поляризується – це єдиний правильний вибір. Треба зайняти свою нішу та працювати над поширенням своїх ідей, переконуючи не тільки своїх прихильників, а й тих хто не визначився. Нові проекти дрібних партійок не будуть мати сенсу в силу своєї нерозбудованості та нестачі політичних кадрів. Стратегія промосковських сил була вдалою й це слід визнати. Але слід і зазначити, що внутрішня конкуренція досить сильна, ті хто не згодні з політикою Медведчука – були викинуті з політичного життя. Всіма силами вони намагаються втопити тих, хто наче й за «рузький мир», але не згодні з «політикою партії». Це відбувається тихо та майже непомітно. 

“Єдиним виходом з політичної кризи для парвоцентриських організацій є створення широкої коаліції”

Якщо перевести увагу на інші політичні сили, правоцентриського характеру, то слід констатувати, що вони продовжують гратися в побудові політичної навколо однієї персони. Це стосується і Європейської Солідарності, й Голосу. Стратегія боротьби проти подібного роду партій досить проста, тож її вдало використовують московити. Треба просто дискредитувати обличчя цієї політичної сили й рейтинг буде падати. Мова тут іде не про відданих прихильників. Вони нікуди не дінуться, скільки б плівок Деркач не опубліковував. Їхні інформаційні хвилі направлені на донесення інформації тим особам, які ще не визначилися, які вагаються, які невпевнені у своєму виборі. А технологія дискредитації працює дуже вдало. Слід завести 100500 кримінальних справ на Петра і потім розповідати, що якщо у них лідер такий, то розумієте, які там інші партійці. Те саме відбулося і з Голосом, після того, як Вакарчук пішов, ця політична сила приречена на майбутніх виборах. Так як голова, навколо якої було побудовано партію, дискредитований.

Насправді дискредитація людини – це досить проста річ, яку використовують технологи. Масові брудні інформаційні кампанії, від трьох до чотирьох людей впродовж чотирьох-восьми місяців – і в пересічного громадянина складається негативний імідж, навіть якщо це не є дійсним.

Про будь-яку людину можна використовувати таку технологію. Заробляє гроші – значить краде; не заробляє гроші – значить дурачок; працює на державній посаді – значить бере хабарі; працює в бізнесі – здирає три шкури з пересічних людей; працює в громадській організації – значить грантожер; працює в благодійному фонді – значить обманює довірливих старушок і простофіль. Цей безглуздий ланцюжок можна продовжувати безкінечно.

Єдиним виходом з політичної кризи для парвоцентриських організацій – є створення широкої коаліції, не тільки з політичними партіями, а й з громадськими організаціями. І тут слід зазначити, що на сьогоднішній день, діячі правоцентриських поглядів є набагато сильнішими, аніж політичні партії. Є надія, що повернення Турчинова і є початком підготовки нової широкої коаліції патріотичних сил, яка буде базуватися на цінностях, а не на особистостях чи вождях. Скоріш за все Петра посадять до буцегарні, на мою думку, тут питання часу. І вони зробили крок на випередження, щоб політичний рух не залишився без центральної фігури.
Якщо не відбудеться об’єднання правоцентриських партій та організацій у широку коаліцію – країна приречена на наступних виборах: як місцевих, так і позачергових парламентських.

Коментувати
07 грудня 2022
06 грудня 2022