Андрій Букін
45 записи

Життя як кіно

0

Ніколи не замислювалися, чим справжне життя відрізняється від гостросюжетного кіно? Можливо, закрученим сценарієм? Так ні, в житті набагато все складніше й заплутаніше. Можливо, головними героями, які яскраво виглядають на фоні «злодіїв»? Так теж ні, досить тільки обернутися навколо, щоб зрозуміти, що «гарних хлопців» з яскраво вираженим життєвими позиціями теж досить багато. Так в чому різниця? А вона лише в тому, що в кіно нам показують події, які динамічно набирають обертів, де задіяні одні й ті самі герої, а їх підіймає бурхлива хвиля емоційних переживань. Ви вірите, що в нашій країні можливі найсміливіші сценарії голівудських фільмів. Треба просто уважно придивлятися навколо і ви кожного дня будете жити, як в кіно.

Життя як кіно

Сьогодні хочу поговорити про роботу спецслужб у нашій країні. Останнім часом вони активізували свою роботу й надалі будуть нарощувати темпи. Це зумовлено тим що розпочата підготовка до гарячої фази московських навчань «Кавказ 2020».

Перерахуємо, далеко не всі події поточного тижня:

7 липня 2020

Департаментом стратегічних розслідувань Національної поліції було затримано двох громадян кавказької національності, що прибули в Україну для вчинення ряду терактів у столиці та найбільших містах країни. Іноземці були членами збройних формувань, працювали на російські спецслужби та брали участь у військових конфліктах на території різних країн.

8 липня 2020

Оперативники Департаменту стратегічних розслідувань з працівниками Державної міграційної служби України примусово видворили затриманих громадян Російської Федерації за межі України.

8 липня 2020

У районі проведення ООС контррозвідники СБУ та бійці Центру спеціальних операцій «А» затримали агента ФСБ РФ. Він прибув з тимчасово окупованих районів для здійснення теракту на підконтрольній українській владі території. Громадянина було затримано «на гарячому» – під час підготовки до диверсії. Він діставав зі схрону 2 гранатомети РПГ-22. За завданням своїх кураторів з російської спецслужби, зловмисник мав підірвати цистерни з аміаком ємністю 3500 тонн на території ПАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот».

9 липня 2020 р.

У Запоріжжі співробітники Служби безпеки України припинили діяльність групи сепаратистів, які пропагували ідеї «руської весни» та «відокремлення» Запорізької області. Зловмисники належали до одного з проросійських радикальних рухів. Після невдалої спроби захоплення влади в Запоріжжі навесні 2014 року вони виїхали до тимчасово окупованого Луганська. Там вони спочатку допомагали бойовикам облаштовувати незаконні блокпости та барикади, а пізніше співпрацювали з представниками так званого «силового блоку Л/ДНР». За задумом кураторів, учасники групи мали повернутися в Запоріжжя і чекати подальших вказівок для початку підривної діяльності. Тож сепаратисти почали поширювати в місті матеріали з закликами до повалення конституційного ладу, насильницької федералізації та створення фейкової «Запорізької народної республіки».

Політична активність 5-ї колони 

7 липня 2020
Кернес дав інтерв’ю одіозному Шарію. В інтерв’ю діюча посадова особа (міський голова) визнав псевдо референдум у Криму, що відбувався під дулами автоматів «зелених московитів» на весні 2014 року. Та і взагалі все інтерв’ю пронизане ненавистю до всього українського.

8 липня 2020

Нардеп Деркач заявив про наміри Порошенка, Турчинова відколоти західні регіони країни. Це початок інформаційних хвиль, щодо підготовки регіонального сепаратизму, як на весні 2014 року. Його «анонс» щодо відколу співпадає з «гарячою» фазою московських військових навчань «Кавказ 2020»

8 липня 2020

Конституційний суд почав розгляд мовного питання за ініціативи Мураєвих, Новінських і т.д.

9 липня 2020 

Чергова хвиля «касетних» скандалів, знову ж таки оприлюднених Деркачем.

Замість висновків – ви ще дивитесь кіно? Читайте новини, вони набагато гостросюжетніші. На мою думку, «дворцовий переворот» вже відбувся, бо іншого виправдання цим новинам не має.

На осінь буде гаряча стадія і не тільки у московитів по їх навчанням «Кавказ 2020». Нам треба зберігати спокій, більше читати і чистити свій «Android».

Коментувати
07 грудня 2022
06 грудня 2022